Kryształowy cytryn wikiSkamieniały Drewno, Ametyst, Błękitny Agat, Lapis Lazuli ... Każdy kamień półszlachetny jest indywidualnie cięty i związany z żywicą epoksydową, tworząc nie tylko oszałamiające płyty, ale i prawdziwe dzieła sztuki. Zamontuj półszlachetne płyty kamienne na blacie barowym, stół kuchenny, próżność, na ścianie ... W przypadku projektów mieszkalnych lub komercyjnych, płyty kamienne półszlachetne są najlepszym rozwiązaniem dla niewiarygodnego wystroju wnętrz.

Żółty kolor Citrine jest tworzony przez aluminium i lit, uwięziony wewnątrz struktury krystalicznej, która była wystawiona na działanie naturalnie występującego promieniowania. Powstaje w niemal identycznych okolicznościach jak dymny kwarc z tymi samymi elementami. Jest to tylko stosunek litu do aluminium uwięzionego w siatce kryształu, który określa, czy kryształ staje się dymny lub cytrynowy, gdy jest wystawiony na promieniowanie gamma. Dlatego są dymne cytrynki - stosunek Li: Al często spada gdzieś między tym, co stworzyłoby cytrynę i dymny kwarc.

Kwarc może także tworzyć się jako agregaty małych, zarośniętych kryształów. Te kwarcowe odmiany nazywane są polikrystalicznymi ", a poszczególne kryształy mogą różnić się wielkością od widocznego bez oczu do mikroskopu. Kwarc polikrystaliczny jest w szerokim zakresie kolorów, wzorów i folii. Istnieją również odmiany kwarcu zwane pseudomorferami, które są wynikiem kwarcu (krzemionki) zastępującego kompozycję innego minerału lub substancji, zachowując pierwotną strukturę.

Promieniowanie koloru słoń ca, ten Roberto Coin 18K naszyjnik kwarcowy złotego złotego lodu oś wietlony jest przez żywe kolory. Roberto Coin, znany z wyrafinowanych stylów biżuterii damskiej, jest jednym z najlepszych projektantów Tara Fine Jewelry Co. Tętniący życiem kolia kwarcowego Lemon Quartz firmy Roberto Coin owinięty jest w połyskujący połysk 18K żółtego złota. Ten naszyjnik kwarcowy Roberto Coin Lemon jest idealnym uzupełnieniem każdej szafy.

W naturze ametysty są rzadsze niż bezbarwne, cytrynowe i dymne kwarcowe. Czyste i duże kryształy ciemnej ametysty są jeszcze trudniejsze do znalezienia z powodu wyczerpania naturalnych złóż. Ametyst, który jest produkowany przez RusGems, ma wspaniały kolor fioletowy z widoczną czerwoną nutą. Taka wskazówka jest tylko typowa dla najdroższych naturalnych ametystów, która jest bardzo popularna na rynku i uzyskiwana z niektórych złóż brazylijskich.

Komentarze