Kryształowy fajny cytrynCzy znalazłeś przezroczyste lub półprzezroczyste minerały z kolorami od kremu do żółciówki żółciowej? Jeśli tak, lista pomoże Ci w identyfikacji.

Zapach moczu: mocz ma charakterystyczny zapach, który zmienia się nieznacznie w zależności od gatunku i stężenia próbki. W obecności bakterii może występować szczególnie słaby zapach. Tak więc silny zapach moczu jest powszechny w przypadku zapalenia pęcherza moczowego. Ketonuria (ketony są wytwarzane, gdy uszkodzi tkanek, jak w procesie głodu) daje bardzo słodki zapach podobnie jak cukromocz (cukru w ​​moczu z cukrzycą). Słodki zapach moczu jest często związany z acetonem (acetony w moczu), toksyczność ciążą i cukrzycę.

Górnictwo faktycznie wytwarza bardzo mało cytryny. Zdecydowana większość cytryn na rynku jest wytwarzana przez ogrzewanie kwarc dymu (który wytwarza światło średnich żółci) i ametyst (powstaje mocniejsze żółci i pomarańczowo-czerwone odcienie do pomarańczowo brązowe). Naturalne kamienie mają tendencję do bladożółtego, często z dymami. Citrine leżą w zakresie od jasnego, cytrynowego żółtego do Madery ", bogaty, pomarańczowy kolor z czerwonymi błyskami. Ten zaakceptowany opis odnosi się ściśle do koloru, a nie do lokalnego. (Jednakże użycie terminu "Madeira topaz" w odniesieniu do cytryny jest nieprawidłowe).

Splot słoneczny jest źródłem energii rdzenia. Nic dziwnego, że ludzie często odnoszą się do tego regionu w swoim ciele, komentując sytuacje, które wstrząsają nimi do ich rdzenia. Możesz poczuć ten wir energii w odpowiedzi na emocje, takie jak gniew, ból, wstrząs lub strach. Możesz poczuć zatrucie w jamie brzucha, gdy trzecia chakra zareagowała.

Zmiany środowiska geologicznego (rosnące temperatury, agresywne roztwory, rosnące ciśnienie) mogą prowadzić do całkowitego lub częściowego rozpuszczenia kryształu. W zależności od jego wewnętrznej struktury i ilości rozpuszczonej, wzór, który jest wyryty w krysztale, zmienia się. Nie wszystkie części kryształu są równie podatne na trawienie - termodynamicznie stabilniejsze twarze mogą lepiej wytrzymywać atakujące rozwiązania. Mniejsze kryształy rozpuszczają się łatwiej i na wcześniejszym etapie niż duże.

Komentarze